- 20:15, 28 maart 2024 – Keizer R22
Vandaag niets op de jeugdagenda
Stand van zaken Bekercompetitie 2022-2023
Uitslagen eerste ronde
Nr. | Wit | Zwart | Resultaat |
1 | Schoorstra, T. (Timar)* | Wal, G. van der (Geert) | 1-0 |
2 | Bartels, V.J. (Vladimir)* | Oijen, A.H.A.M. van (Arnoud) | 1-0 |
3 | Hählen, R.M. (Rob)* | Khripun, D. (Danyil) | 1-0 |
4 | Marques Lhorente, L. (Linda) | Dekker, W. (Wim)* | 0-1 |
5 | Rijs, T. van (Tim) | Kerkdijk, C. (Kees) | 1-0 |
6 | Milli, S. (Serkan) | Veij, A.J. de (Ton) | 0-1 |
7 | Diepen, A.T. van (Ton) | Ommen, A. van (Ad) | 0-1 |
8 | Poel, J.E. (Jacob) | Someren, R. van (Rob)* | 0-1 |
9 | Woude, C. ten (Cor) | Kniestedt, F.P. (Peter)* | 0-1 |
10 | Rijs−Brands, I. van (Ingrid) | Oostveen, J. van (Jacco) | 1-0 |
11 | Wijnen, M.C. (Ties) | Kerkhoff, F. (Frans) | 0-1 |
12 | Buijten, A. (Arno)* | Pruis, C.J. (Kees) | 1-0 |
13 | Melchers, B.J. (Bert−Jan) | Pelt, J.A. (Hans)* | ½-½ |
14 | Jongen, G.J.H. (Gerard) | Rogge, M. (Marloes)* | 0-1 |
15 | Smeenk, P. (Peter) | Reurs, F.N. (Frank) | 0-1 |
16 | Jagerman, A. (Arnoud)* | Meirmans, R. (Ruben) | 1-0 |
17 | Velpen, F. van der (Frank)* | Gerritz, J.H. (Jacob) | 1-0 |
18 | Romijn, B.V. (Barrie) | Triep, R.M. (Rob) | 1-0 |
19 | Groot, C.J. (Cornelis)* | Dam, W.J. (Wim) | 1-0 |
20 | Stevens, A.J. (Anton)* | Poland, J.J. (Jan) | 1-0 |
* Degene wiens naam vet gedrukt is moet winnen om door te gaan.
Uitslagen tussenronde
Nr. | Wit | Zwart | |
1 | Someren, R. van (Rob) | Rijs, T. van (Tim) | 1-0 |
2 | Dekker, W. (Wim)* | Schoorstra, T. (Timar) | 1-0 |
3 | Hählen, R.M. (Rob)* | Melchers, B.J. (Bert−Jan) | 1-0 |
4 | Jagerman, A. (Arnoud) | Kerkhoff, F. (Frans)* | 0-1 |
* Degene wiens naam vet gedrukt is moet winnen om door te gaan.
Geplaatst voor de achste finales zijn:
- Vladimir Bartels
- Arno Buijten
- Wim Dekker
- Cor Groot
- Rob Hählen
- Frans Kerkhoff
- Peter Kniestedt
- Ad van Ommen
- Frank Reurs
- Ingrid van Rijs-Brands
- Marloes Rogge
- Barrie Romijn
- Rob van Someren
- Anton Stevens
- Ton de Veij
- Frank van der Velpen
De loting voor de achtste finales en het vervolgschema vindt plaats op 24 november.